top of page

H A K K I M I Z D A

Yurt içinde ve yurt dışında, toplamda 15 senelik deneyimlerimizi

Almina Mühendislik çatısı altında sizlerle paylaşmaktayız.

BİZ KİMİZ

Almina Mühendislik, inşaat mühendisliğinin ve mimarinin olduğu her alanda her konuda var olmayı hedeflemiştir. Yönetici ve çalışan kadromuz, mühendislik ve mimarlık alanlarında iyi eğitim almış; tasarım, projelendirme, yapım, danışmanlık, yazılım ve BIM gibi konularda 15 yıllık deneyime sahip profesyonellerden oluşmaktadır. İnşaat sektöründe konut, toplu konut, hastane, havaalanı, metro, endüstriyel yapılar ile doğal gaz ve petrol hatları konularının her birinde yıllardır edindiği deneyim ile müşterilerimizin problemlerine farklı bakış ve yenilikçi yaklaşımlar ile çözüm ortağı olmaktayız.

Yazılım sektöründe de hizmet vermekte olan Almina Mühendislik tüm bunların yanı sıra müşterileri için çeşitli dijital pazarlama ortaklığı da yapmaktadır. Amerika ve Avrupa’nın birçok ülkesindeki ödüllü mimarlar tarafından tercih edilmiş, 3D BIM/CAD yazılımı olan ARCHLine.XP’yi ülkemizde, mimari, iç mimari ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlar ile bu kurum ve kuruluşlarda yer alan tüm profesyonellerin deneyimine sunmuştur.

Almina Mühendislik, müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla müşterilerden gelen önerileri değerlendirerek, tarafsızlık ve bilimsellikten ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Almina Mühendislik, müşterilerinden gelen tasarım, projelendirme ve yapım taleplerini incelikle araştırıp analiz etmek ve planlamak için süreci proje sahasında başlatır, müşteri taleplerini yenilikçi yaklaşımlarla tasarlar, projelendirir ve sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde karşılaşılabilecek sorunları önceden saptayarak en kaliteli hizmeti, en kısa sürede, en az maliyetle müşterilerine sunar.

Almina Mühendislik, müşterilerinden gelen danışmanlık hizmeti taleplerinde, alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibinin sahip olduğu bilgi ve becerileri, müşterilerinin aradığı yenilikçi çözüm ihtiyaçlarını tamamen karşılayabilmek için sunmaktadır.

DENEYİMLERİMİZ

Almina Mühendislik olarak deneyimlerimiz ;

unnamed.jpg
hamam-yapımı-ankara-yıldızlar-insaat-2.jpg
YmZvK2hjeldtNG16T2tXdFVpbFMvNDkrMFZrWTFC
images.jfif

Proje Kontrol Yönetimi Deneyimlerimiz ;

İş planı, maliyet, bütçe, verimlilik, satınalma, keşif, raporlama, hakediş, ERP ve taşeron yönetimleri konularında deneyim sahibi olduğumuz projeler ;

Marina Ankara Projesi

Sinpaş Yapı Endüstrisi A.Ş.

Ankara

 

Altınoran Projesi

Sinpaş Yapı Endüstrisi A.Ş.

Ankara

Başkent Emlak Konut Projesi

Kalyon İnşaat A.Ş.

Ankara

PPP Şehir Hastaneleri Projeleri

Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.

İstanbul, Adana, Elazığ ve Yozgat

PPP Şehir Hastaneleri Projeleri

Gama Endüstri A.Ş.

İzmir ve Kocaeli

Saudi Aramco Haradh Uydu GCP ve Boru Hatları Projesi

Tekfen İnşaat ve Tes. A.Ş.

Suudi Arabistan

National Guard Özelleştirilmiş Hastane Projesi

Yengün İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

Suudi Arabistan

Avro City Toplu Konut Projesi

Gürbağ İnşaat A.Ş.

Irak

Saudi Aramco Khurais GOSP Projesi

Gama Endüstri A.Ş.

Suudi Arabistan

download.png
tekfen.jpg
yenigun-logo.png
1620055063014-gurbag-logo.jpg
download.png
Siyah Arka Plan
ALMINA LOGO yazılı beyaz (saydam).png

Kızılırmak Mah. 1443.Cadde 1071 Usta Plaza No:25B/8 Çankaya/ANKARA

+90 533 220 09 25

bottom of page